O mnie

Psycholog Wrocław 

Ewa Kowalczyk

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Wrocławskim na kierunku psychologia, a także Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Dodatkowo ukończyłam kurs psychoterapii psychodynamicznej organizowany przez Oddział Psychiatrii Psychodynamicznej Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Jestem psychologiem i psychoterapeutą psychodynamicznym. Obecnie prowadzę psychoterapię i konsultacje indywidualne dla młodzieży i dorosłych. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując m.in. przez wiele lat w Poradni Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu, w Dolnośląskim Stowarzyszeniu Dzieci i Młodzieży z MPDz „Ostoja” pracując z rodzinami dzieci niepełnosprawnych oraz odbywając staże zawodowe na Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic Kliniki Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz w Centrum Zdrowia Psychicznego”Sikornik” w Gliwicach.

Co niezwykle ważne, poddaję swoją pracę regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Przynależę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Dolnośląskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów.

W swojej pracy kieruję się przede wszystkim Kodeksem etyczno-zawodowym psychologa. Stawiam przede wszystkim na dobro i potrzeby swoich pacjentów. Każdego traktuję indywidualnie i ustalam wszelkie szczegóły z pacjentem, aby był on zadowolony z efektów terapii.

Zapewniam dyskrecję oraz prywatność podczas sesji. Staram się, aby każdy czuł się w moim gabinecie komfortowo i bezpiecznie. Jestem świadoma tego, jak ciężko się przełamać i rozpocząć psychoterapię, ale również wiem, że psychoterapia jest niezbędna, jeśli pacjent chce osiągnąć upragnioną stabilizację i harmonię.